Franchise

Franchise noktası olmayı planladığınız il-ilçe (belde/sem)  ve adres bilgilerini eksiksiz olarak doldurunuz.

  SSS

  Franchise ile ilgili olarak tarafımıza en çok sorulan sorulara aşağıda cevap bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz diğer şeyler için lütfen bize yazın.

  Kurulum paketi fiyatlarına KDV dahil değildir.

  Franchise sözleşmeleri 2 yıl süre ile sınırlıdır. Sözleşmeler her yıl yenilenmelidir.

  Satış noktalarının menü dışında ürünler satmasına izin vermemekteyiz. Fakat şubelerin tavsiyeleri doğrultusunda yeni ürün geliştirmek adına elimizden geleni yapacağımızı taahhüt ederiz.

  Bedelsiz çiğ köfte gönderimlerinde ürünlerin nakliyat giderleri alıcı tarafından ödenir.

  Franchise giderlerini gösteren faturalarla KOSGEB desteklerinden faydalanabilirsiniz. Bu konuda Biberzade uzmanlarından destek alabilirsiniz.

  Size en yakın muhasebeci ve/veya mali müşavirden yardım alarak resmi işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Zira ister basit usul vergi metoduyla ister şirketlere özel usullerle olsun her özel/tüzel kişilik vergiye tabi olma ve yükümlülüklerini yerine getirmede kendisi ya da kanuni vekili sorumludur.

  Birlikte çalıştığımız mimarlık firmaları tarafından mimari proje çizimi yapılan noktanın tüm inşaat aşamaları ücret karşılığında anahtar teslimi şeklinde yapılabilmektedir. Eğer Franchise projeyi kendisi yaptırmak isterse konsepte bağlı kalmak ve onaylatmak üzere kendisi yaptırabilir. Ekipman tedariği ise tamamen Biberzade tarafından yapılmaktadır.

  Biberzade; her şubesinde eşit ürün ve hizmet kalitesini aynı standartta tutabilmek için tüm ürünlerin en uygun koşullarda sevk satışa sunulmasını sağlamak amacıyla ürün ve ekipmanların kendisinden alınmasını zorunlu tutar.